Batıkent, Kentkoop Mahallesi, 217. Sokak, Dostluk Carsisi 36/28
05557759375
iletisim@batikentkoltuktamirdoseme.com

Batıkent Koltuk Döşeme ve Tamir

Ankara Batıkent Koltuk Kanepe Mobilya Döşeme ve Tamir

Batıkent Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme kişiye özel bir imalattır. Koltuk yüzü değiştirme isimi da verilen bu işlem hane ve bürolarda koltuk, çekyat, sandalye, puf vb. oturma grubu veya ürünlerin iskelet, kumaş değişimi ve model üzerinde yapılacak değişimlerdir.

Koltuk döşemesinde ilk olarak koltuk iskeletine zarar vermeden, koltuk üzerindeki kumaş ve iç malzemenin sökümü yapılır. Koltuk Döşeme iç malzeme altında koltuğun ana taşıyıcıları sökülerek veya gevşetilerek koltuk iskeleti ortaya çıkartılır. Koltuk Döşeme işleminde ilk önce koltuk iskeletinde ihtiyaç duyulan tamir ve bakımlar yapıldıktan sonra kolon isimi verilen ana taşıyıcılar döşenir. Koltuk Döşeme yapılırken ana taşıyıcılar hemen peşinden ürün türüne göre iç malzeme (sünger, yay, pamuk, kıtık vs.) değiştirilir.

Batıkent Koltuk Tamiri

Koltuk tamiri işi için kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur. İstenildiği takdirde müşterinin tedarik ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden meydana gelen yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.

Koltuk tamiri hizmetimizden yararlanarak hasarlı veya yıpranmış koltuklarınızı yenileyebilir ve hiç onarılmamış gibi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuğunuzu uzun müddetten kullanıyor ve görünümünden yakıntıcı iseniz, koltuğunuz onardırabilir veya koltuk döşeme hizmetimizden faydalanarak tertemiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Fazla gider etmeden mobilyalarınızı yenilemenin en uygun yolu Koltuk Tamir ve Döşeme işlerinizi koltuk uzmanında yaptırmanızdır. Alanında uzman ekibimiz senelerin tecrübenini ve çağdaş işçiliği bir arada sunarak müşterilerimize garantili hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

Batıkent Kapitone Koltuk Döşeme

Kapitone Koltuk Döşeme,şık ve rahat kullanım için örnek bir modeldir. isteğe bağlı her türlü renk ve kumaşta tasarlanabilir. Kopitone Koltuk Döşeme her dönemin vazgeçilmez modelleri arasındadır.

Siyah cilt kapitone koltuk döşeme işlemi 14 mt siyah deri ile yapılmıştır. Standart koltuk döşeme uygulaması yapılmıştır. Chester modelleri ismini kol ve kapitone döşeme şeklinden almıştır. Chesterın alçak ahşap ayaklarına lake uygulanmıştır.

Bu modelde kol önlerinde içe doğru olacak şekilde döşenmiştir. Düğmelerinde siyah deri kullanılarak ve kasa önünde tek sıra düğme döşenerek şık bir görüntü sağlanmıştır. Oturma minderi sabit ve bir miktar kasa dışına taşırılmıştır. Chester modellerinde kumaş türüne göre değişik süslemeler yapılabilir. Sabit veya hareketli minderli olarak döşenebilirler. Kabara, şerit uygulanabilir. Kapitone Koltuk Döşemeleri, kapitone düğme kaplamaları genelde kendi kumaşı ile kaplanır, fakat farklı renk ve taşlarlada kaplanabilir. Çeşitli süs yastıkları ile zenginleştirilebilir.

Batıkent Mobilya Cilalama

Mobilya cilalama işlemi sayesinde rengi solmuş, çizilmiş veya boya hasarı olan mobilyalarınıza taze bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mobilya cilalama işlemi sonrasından mobilyalarınız yenilenmiş bir görünüme kavuşacaktır, dilerseniz yepyeni bir görüntü kazandırabilir veya özgün görüntüsünü tazeleyerek ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Mobilya cilalama işlemiz boyama, çizik ve darbe giderme işlemlerini kapsamaktadır. Mobilya Cilalama işlemi sonrasında mobilyalarınız taze bir görünüme kavuşmuş olacak.

Güzel görünümlü mobilyalar ancak cila , yapılarak olası olur ham bir mobilya cilasız kullanmak doğru olmadığı gibi görünüm açısından hiç hoş olmaz profesyonel cila sistemleri, seçenek ediniz el dokunduğunuz mobilyalarınız pürüzsüz parlak ve donuk kullanılıyor.

Cilası eskimiş soyulmaya başlamış kötü bir görünüme sahip olan mobilyalarınızı KOLTUK UZMANINA teslim ettiğiniz taktirde birkaç gün içerisinde ilk günkü kadar kullanışlı ve şık bir görünüme sahip olarak teslim alabileceksiniz.

Sizin belirleyeceğiniz renk tonları doğrultusunda mobilyalarınıza renk verilmektedir Mobilyaların savunması, yenilenmesi için cilalama işlemi yapılır. Cila bazen ağacın kendi ham görüntüsü üzerine vurulur ki bu vaziyette ahşabın kendi damar ve görüntüsü vurgulanmış olur.Yeni ahşap mobilya ile yıpranmış mobilya ahşabın ömrünü cila uzatmaktadır.Ahşabın uğrayacağı tüm negatif dış etkenlere karşı,cila bir kalkan gibi savunucudur.Deneyimimizi, ustalığımızı, kaliteli cila malzemesiyle, cila, boya, altın ve gümüş yaprak varakları, patina eskitme uygulamalarını donuk ve parlak yapıyoruz.

Batıkent Koltuk İmalatı

Koltuk imalatı evvela iskelet, kolon, sünger, elyaf, astar ve ayrı olarak kumaş kullanılmaktadır.Müessesemizde dayanıklılığı ve bununla beraber uzun geçerliliği hasebiyle fırınlanmış gürgen ağacından Oluşturulan iskelet, özel kesim lastik kolon, birinci sınıf sünger ve birinci sınıf kumaş ile imalat yapılmaktadır.

Koltuk imalatı hizmetimizden yararlanarak hayalinizdeki koltuk modellerini yaptırabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için özel ölçülerde mobilya ihtiyaçlarınıza özel koltuk imalatı hizmetimizden yararlanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından kendi atölyelerimizde üretilen koltuklar kalite ve beğeni garantisi sunmaktayız.

Batıkent Kafe – Bar Koltukları

Cafe – Bar Koltukları, sandalyeden değişik olarak daha geniş ve kollu bir yapıya sahip modellerdir. Cafe – Bar koltuk ücretleri, ahşap, metal malzeme farkından dolayı farklık göstermektedir. Şık ve çağdaş tasarımıyla Otel, Restorant, Kafe ve Barlar için iç mekan ahşap cilt veya kumaş kaplama koltuklar.

Değişik renk ve kalite seçenekleriyle, zevkinize uygun olarak imalat yapılır. Konukların veya müşterilerin göz zevkine ve rahatına düşkün olduğunu göz önünde bulunduran cafe sahipleri müşterileri için birbirinden değişik renk ve modelde cafe sandalyesini işyerlerinde bulundurmak zorundadırlar. zengin Mobilya olarak cafe sandalyelerini her ihtiyaç ve her zevke göre tasarlamaktayız.